«
»


ARMASTUS, VABADUS, SPONTAANSUS

Daniel Odieri kursus Eestis


EROS, VABADUS JA SPONTAANSUS
Unikaalne ja eriline võimalus osaleda esimesel workshopil Daniel Odieriga Eestis. Ta on üks maailma väljapaistvam tantra meister mitte duaalses Kashmiri Shaivismi traditsioonis.

Puritaanlus, rünnakud vabadusele, on muutumas üha sagedasemaks meie demokraatiates. Tantrismi tee saab meid juhatada teadlikkussel põhineva vabaduse juurde ning aidata meil saavutada emotsionaalset, kehalist ja intellektuaalset tasakaalu, mis heidab kõrvale dogmad, kindlad veendumused, domineerivad mõtted. See on lähenemine, mis võimaldab meil olla kooskõlas kõiksusega, seejuures keeldudes ühtlustamisest ja nartsissismist, mille
suunas meie ühiskonnad on kaldu. See on sisemine revolutsioon.

Daniel Odierist pikemalt:
Odier on Tantra õpetaja, kes on kirjutanud raamatu Tantric Quest ja tema õpetused pärinevad Kashmiri Shaivismist olles pühitsetud müstilistest tantristlikust Dakinist ja Lalita Devist.

Odier on saanud dharma edastamise Jing Hui'lt, abt Bailini kloosteris ja dharma järeltulija Hsu Yun'ilt, kes kasutab nime "Ming Qing".

Ta on loonud "Tantra/Chan keskuse" Pariisis, mis tegutses 1995 - 2000, ja ta on õpetanud ka kursusi Ida spirituaalsetest traditsioonidest California Ülikoolis.

Ta on välja andnud mitmeid raamatuid Tantrast ja sellega seotud teemadest, osad neist on tõlgitud ka inglise keelde ja paljudesse teistesse keeltesse.

Vaata Daniel Odieri ja tema tööd tutvustavaid videoid:

https://www.youtube.com/watch?v=ODAxxzkY9sQ
https://www.youtube.com/watch?v=uunhyNKQnuM
https://www.youtube.com/watch?v=0HPwl8deg5Y
https://www.youtube.com/watch?v=WXvYhnj4W_Q

Kursus on prantsuse keeles eesti keelse tõlkega

Aeg: 21-22. oktoober 2017
Koht: City Yoga Studio, Niine 11, Tallinn
Osaluspanus: Registreerides enne 1. oktoobrit 170 eurot ja hiljem 190 eurot
Lisainfo ja registreerimine: info@sunara.ee või telefoni teel 5539165 ning 58046838